Всі новини

19.02.2020

Ігор Хмара - чемпіон України (легка вага) з веслування на ергометрах - 2020.

Яку дистанцію легше крутити на концепті: 5000 або 6000 метрів?

Мені легше крутити 6000 метрів, тому що для мене вона більше знайома. Ми часто змагалися на 6 кілометрах. А 5000 метрів - це нова дистанція. І поки ще не зовсім зрозуміло: як краще розкласти на ній свої сили.

Де більше сподобалося змагатися взимку: в Кончі-Заспі або в Миколаєві? І чому?

Мені більше сподобалося в Кончі-Заспі. По-перше - ближче до дому (не треба їхати в Миколаїв). По-друге, умови тут краще. Є окремий зал, де можна розім'ятися. Нехай навіть він знаходиться в іншій будівлі. Тут є буфет, роздягальня ... Тому, мені здається, що в Кончі-Заспі більше плюсів, ніж в Миколаєві.

Задоволений ти своїми результатами на цих змаганнях? Далеко від особистих рекордів?

Дистанцію 5000 метрів я крутив вперше. Але середньої п'ятисотка я залишився задоволений. Перед 2000 метрами я трохи прихворів ... не можу сказати, що там я показав хороший результат. Але і не поганий. Від свого рекорду я відстав на 8 секунд.

Як ти оцінюєш свої виступи в минулому сезоні? Що вийшло? Що не вийшло?

Складно оцінити минулий сезон. Ми багато працювали. На режимних тренуваннях показували непогані результати. До чемпіонату світу, чесно кажучи, ми підійшли не в найкращій своїй формі. Нам зовсім трохи не вистачало для виходу в наступні кола змагань. Буквально кількох секунд. І нам не вдалося показати ті результати, на які ми розраховували.

Які плани на цей сезон?

Дуже сподіваємося, що цей сезон буде кращим за попередній. На ці змагання ми спеціально не готувалися. Робили підготовчу роботу до сезону. І показали, вважаю, досить задовільні результати.
Головне завдання на сезон - завоювати ліцензію на Олімпійські ігри. Будемо намагатися все зробити для того, щоб 29-30 квітня в Варезе (Італія) у нас все вийшло.

Спілкувався - Віталій Клишко