Всі новини

10.10.2020

10 жовтня. Чемпіонат Європи - 2020 (Познань, Польща). Другий день.

Сьогодні, команди змагалися у півфіналах та втішних заїздах за потрапляння до фіналів А. Шість українських екіпажів намагалися вибороти право змагатися завтра за медалі чемпіонату Європи. Але, на жаль, це вдалося зробити тільки одному з них.

Жіноча двійка розпашна без стернової (Оксана Голуб, Наталія Довгодько). Із втішного заїзду до головного фіналу потравляли два екіпажі.
Українські дівчата посіли 6 місце з часом 7.27.08. До виходу у фінал А їм не вистачило 9,98 секунди. Завтра вони будуть змагатися у фіналі В за 7-10 місця.

Чоловіча двійка парна, легка вага. (Станислав Ковальов, Ігор Хмара). У півфіналі нашим хлопцям требо було посісти 1-3 місце, чтоб завтра продовжити боротися за медалі. І вони виконали це завдання!
У півфінали українська двійка посіла 3 місце з часом 6.22.86. Завтра чекаємо представників української "легкої ваги" у головному фіналі.

Жіноча четвірка розпашна без стернової (Алла Тимко, Євгенія Довгодько, Дарина Верхогляд, Ілона Романеску). У втішному заїзді було дві путівки до фіналу А. Українські дівчата посіли 3 місце. Час - 6.46.18. Відставання від другого місця - 14,18 секунди. Завтра дівчат чекає боротьба за 7-12 місця.

Чоловіча четвірка розпашна без стернового (Максим Боклаженко, Владислав Богоявленський, Артем Верестюк, Дмитро Гула). З півфіналу А/В три команди проходили до фіналу А.
Українска четвірка посіла 4 місце з часом 5.57.68. До потрапляння в фінал А їм не вистачило 2,20 секунди. У неділю вони будут змагатися у фіналі В.

Жіноча одиночка (Діана Димченко). Як і в їнших півфіналах, до головного фіналу виходило 3 човни.
Українська одиночниця посіла 4 місце. Час - 7.46.09. До третього місця відставання 5,11 секунди. Завтра Діана буде змагатися у фіналі В.

Чоловіча четвірка парна (Павло Юрченко, Сергій Будько, Олександр Надтока, Микола Калашник). Найблищими (з тих хто не відібрався) до потрапляння у фінал А була чоловіча четвірка парна. У втішному заїзді треба було зайняти 1-2 місця. Українські хлопці посіли 3 місце з часом 5.47.52. До фіналу А не вистачило 1,95 секунди.

Завтра, 11 жовтня (неділя) на чемпіонаті Європи пройдуть фінали А і В. Шість українських екіпажів будут змагатися за медалі у головних фіналах (1 - 6 місця):