Всі новини

25.11.2019

22-24 листопада 2019 року в Києві відбувся семінар для тренерів, суддів та медичних працівників з веслування академічного.

22-24 листопада 2019 року, у конференц-залі ДЮСШ «Славутич» (Київ) відбувся семінар для тренерів, суддів та медичних працівників з веслування академічного з питань підготовки збірної команди України до ХХХІІ літніх Олімпійських ігор в Токіо (Японія).

 

На семінарі висвітлювалися такі теми:

 

- Особливості диспансерізації національної збірної команди України з веслування академічного у 2020 році. Особливості антидопінгової діяльності в веслуванні академічному.

 

Доповідач: Тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного – Сербін Валентина Григорівна.

 

- Особливості спортивного харчування кваліфікованих спортсменів.

 

Доповідач: мол. науковий співрабітник Державного науково-дослідного інстітуту фізичної культури і спорту – Лошкарьова Євгенія Олександрівна.

 

- Оцінка функціональних резервів організму спортсменів.

 

Доповідач: Директор Державного науково-дослідного інстітуту фізичної культури і спорту – Майданюк Олена Вікторівна.

 

- Моніторінг функціональної підготовленості веслувальників.

 

Доповідач: Завідувач лабораторії діагностики функціонального стану спортсменів Державного науково-дослідного інстітуту фізичної культури і спорту – Кропта Руслан Віталійович.

 

- Антидопінговий контроль в спорті. Заборонений список 2020. Міжнародний стандарт.

 

Доповідач: Заступник директора Національного антидопіногового центру України – Кручек Ярослав Іванович.

 

- Зміни та доповнення в Правилах міжнародних змагань з веслування академічного на 2020 рік.

 

Доповідачі: Суддя міжнародної категорії – Сябро Михайло Іванович, суддя національної категорії – Корецька Наталія Іванівна.

 

- Звіт з участі у міжнародній Конфереції  з веслування академічного в Китаї.

 

Доповідач: Перший Віце-президент ФАВУ – Крупко Павло Іванович.

 

- Зміни Міжнародної федерації щодо квот та критеріїв відбору на ХХХІІ Олімпійські ігрі в Токіо (Японія).

 

Доповідач: ЗТУ, ЗПФКС, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного – Кириченко Олексій Анатолійович.

 

- Основні принципи та критерії відбору спортсменів до Європейської та Олімпійської кваліфікаційних регат. Підготовка збірної команди України до всеукраїнських та міжнародних змагань.

 

Доповідачи: ЗТУ, ЗПФКС, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного – Кириченко Олексій Анатолійович.

Старші тренери збірної команди України (по спеціалізаціям).