Всі новини

28.08.2019

28 серпня. Чемпіонат світу - 2019 (Лінц, Австрія). День четвертий.

В четвертий день змагань стартувало 7 українських екіпажів.

PR3 M2- (Максим Жук, Андрій Сивих). З втішного заїзду за вихід у фінал А виходило 4 човни.
Наш екіпаж посів 2 місце з часом 7.41.33. І вийшов до фіналу А!
Фінальний заїзд пройде 30 серпня о 15-29 за київским часом.

W2- (Оксана Голуб, Олена Буряк). З чвертьфіналу до півфіналу А/В виходило 3 човни.
Наш екіпаж посів 4 місце з часом 7.15.95 і, нажаль, втратив шанси боротися за медали та за ліцензию на Олімпійські ігрі на ціх змаганнях. Їм не вистачило всього 1,70 секунди до потрапляння до півфіналу. Далі наші дівчата будуть змагатися у півфіналі С/D. Цей заїзд пройде 29 серпня о 11-01 за київским часом.

LМ2х (Ігор Хмара, Станислав Ковальов). З чвертьфіналу до півфіналу А/В виходило 3 човни.
Наш екіпаж посів 5 місце з часом 6.31.31 і, нажаль, втратив шанси боротися за медали та за ліцензию на Олімпійські ігрі на ціх змаганнях. Їм не вистачило всього 4,35 секунди до потрапляння до півфіналу. Далі наші хлопці будуть змагатися у півфіналі С/D. Цей заїзд пройде 29 серпня о 17-30 за київским часом.

М2х (Іван Футрик, Микола Калашник). З чвертьфіналу до півфіналу А/В виходило 3 човни.
Наш екіпаж посів 4 місце з часом 6.23.36 і, нажаль, втратив шанси боротися за медали та за ліцензию на Олімпійські ігрі на ціх змаганнях. Їм не вистачило всього 2.32 секунди до потрапляння до півфіналу. Далі наші хлопці будуть змагатися у півфіналі С/D. Цей заїзд пройде 29 серпня о 17-00 за київским часом.

W1х (Діана Димченко). З чвертьфіналу до півфіналу А/В виходило 3 човни.
Наша веслувальница посіла 3 місце з часом 7.41.48 і вийшла до півфіналу А/В!
Півфінал пройде 30 серпня о 13-35 за київским часом.

W2х (Дарина Верхогляд, Євгенія Довгодько). З втішного заїзду до півфіналу А/В виходило 2 човни.
Наш екіпаж посів 3 місце з часом 7.08.48 і, нажаль, втратив шанси боротися за медали та за ліцензию на Олімпійські ігрі на ціх змаганнях. Їм не вистачило 10.05 секунди до потрапляння до півфіналу. Далі наші дівчата будуть змагатися у півфіналі С/D. Цей заїзд пройде 29 серпня о 16-50 за київским часом.

М4- (Роман Півень, Дмитро Гула, Максим Боклаженко, Артем Мороз). У півфіналі C/D наша четвірка посіла 2 місце з часом 6.05.09 і вийшла до фіналу С.