Всі новини

17.02.2021

Чемпіонат України з веслування академічного на ергометрах - 2021 (дорослі, молодь до 23 років та юніори).

З 8 по 13 лютого 2021 року відбувся чемпіонат України з веслування академічного на ергометрах в трьох вікових категоріях. У зв'язку з пандемією коронавируса в світі, змагання проходили в різних містах України (Київ, Харків, Миколаїв, Херсон, Одеса, Дніпро, Вінниця, Черкаси, Запоріжжя).
 
У відкритій категорії та в категорії до 23 років переможці та призери визначалися за сумою двох дистанцій (5000 метрів і 2000 метрів). При рівності балів перевагау отримував той, хто зайняв вище місце на довгій дистанції. Юніори до 19 років змагалися тільки на дистанції 5000 метрів.

Результати чемпіонату України (дорослі) у PDF - форматі

Результати чемпіонату України (молодь до 23 років) у PDF - форматі

Результати чемпіонату України (юніори до 19 років) у PDF - форматі

Відкрита категория, чоловіки.
1. Микола Мазур (Київ) – тренери: Довгодько В.І., Кукуріка Н.О.
2. Ярослав Дударєв (Київська область) – тренери: Хотянівський В.Ф., Коваль О.В.
3. Шклярук Денис (Кам’янське) – тренери: Цоцко А.П., Стефашин В.В.
 
Відкрита категория, чоловіки, легка вага.
1. Роман Федоренко (Херсон) – тренери: Волощук О.І., Бакарасєв О.М.
2. Заєць Валентин (Новомосковськ) – тренери: Солодовник О.О., Бондаренко В.В.
3. Меснянкін Дмитро (Запоріжжя) – тренери: Сухомейло П.С., Решетняк В.В.
 
Відкрита категорія, жінки.
1. Аліна Луценко (Херсон) – тренери: Кривенко В.А., Олефіренко А.М.
2. Світлана Спірюхова (Миколаїв) – тренери: Павленко Ю.О., Єнтіс С.М.
3. Скляренко (Концева) Анна (Київ) – тренери: Тимко К.І., Тимко І.І.
Відкрита категорія, жінки, легка вага.
1. Лариса Жалінська (Запоріжжя) – тренер: Зубов В.О.
2. Анастасія Юрченко (Андреєва) – тренери: Солодовник О.О., Ромашко Н.А.
 
Молодь до 23 років, чоловіки.
1. Ян Каманов (Новомосковськ) – тренери: Бондаренко В.В., Дегтяренко Р.П.
2. Михайло Васільєвих (Ладижин) – тренери: Топалова Н.М.
3. Владислав Ломан (Кам’янське) – тренери: Харченко О.О., Хоросоженко Д.В.
 
Молодь до 23 років, чоловіки, легка вага.
1. Юрій Марцинюк (Херсон) – тренери: Резніков С.Ю., Волощук О.І.
2. Олексій Сябро (Дніпро) – тренери: Ликова А.В., Ликов О.В.
3. Віктор Тимошенко (Херсон) – тренери: Боголуцький О.Г., Волощук О.І.
 
Молодь до 23 років, жінки.
1. Світлана Скробало (Дніпро) – тренери: Кириченко О.А., Лавриненко А.А.
2. Дарія Міронова (Київ) – тренер: Продан С.К.
3. Вікторія Нагорна (Дніпро) – тренери Солодовник О.О., Лавриненко А.А.
 
Молодь до 23 років, жінки, легка вага.
1. Ольга Щербіна (Миколаїв) – тренер: Притула М.В.
2. Яна Коваль (Київ) – тренер: Кроль І.А.
3. Світлана Дашкевіч (Новомосковськ) – тренер: Ляльчук Н.В.
 
Юніори до 19 років, хлопці.
1. Артем Захаров (Київ) – тренери: Захаров Ю.Ю., Захарова О.А.
2. Павло Болотов (Харків) – тренери: Гетманцев М.В., Пашков В.В.
3. Данило Романенко (Кам’янське) – тренери: Харченко О.О., Ликова А.В.
 
Юніори до 19 років, дівчата.
1. Катерина Устюжаніна (Київ) – тренери: Тимко К.І., Васильєв А.І.
2. Анастасія Міхеєва (Кам’янське) – тренери: Харченко О.О., Ликова А.В.
3. Дарія Коломієць (Харків) – тренер: Гетманцев М.В.
 
Вітаємо переможці та призерів чемпіонату України!