Всі новини

19.02.2020

Лариса Жалінська - чемпіонка України (легка вага) з веслування на ергометрах - 2020.

Яку дистанцію важче крутити: 5000 або 6000 метрів?

Між цими двома дистанціями я особливої різниці не бачу. Обидві мені подобаються. Для мене - чим довше, тим краще.

Де більше сподобалося взимку змагатися: в Кончі-Заспі або в Миколаєві? І чому?

Мені більше сподобалося в Миколаєві. Тому що там більш зручна інфраструктура. Зручніше добиратися до місця проведення змагань. Вже не один рік туди приїжджали. Знаємо всі готелі. А тут ми мешкали не на самій Олімпійській базі. Так як місце проведення змагань знаходиться за Києвом - не всі автобуси зупиняються. У перший день (день приїзду) довелося під мокрим снігом, в темряві, годину чекати на трасі, щоб автобус зупинився і довіз нас до «Жовтня» (санаторій, де ми оселилися).

А що скажеш про саме місце проведення? Наприклад, зал, де ви змагалися?

Зал, він всюди зал. Ще незручно було те, що вчора на табло не відображалася гонка переслідування. Я не бачила: хто мене обганяє, кого я випереджаю. Це можна було бачити тільки на великому екрані. Сьогодні цю проблему виправили.

Це тимчасові технічні проблеми, які для всіх однакові…

Так. Але вони дуже важливі, коли йде боротьба за перше місце.

Задоволена ти своїми результатами на цих перегонах? Далеко від особистих рекордів?

Давно не було чемпіонатів України по формулі довга плюс класична дистанції. Протягом останніх трьох років перегони проводились тільки на довгій дистанції. Програма мінімум виконана - я виграла чемпіонат України в загальному заліку. А програму максимум виконати не вдалося. Я програла коротку дистанцію. І по цифрам вийшло трохи слабкіше, ніж розраховувала.

Як оцінюєш свої виступи в минулому сезоні? Що вийшло, що не вийшло?

Минулий сезон був дуже неоднозначний. Старт сезону (на концепті) був хороший. Потім, в силу різних причин, був не дуже вдалий виступ на Кубку України. Довелося реабілітуватися на Особистому і Командному чемпіонатах України. Підтверджувати звання найсильнішої двійки в країни. В цілому - це вийшло. Конкуренція зросла. І вона стимулювала ще більше працювати.

Які плани на цей сезон?

Хотілося б поборотися за олімпійську ліцензію.

Спілкувався - Віталій Клишко.