Підтримай свій спорт! Втіли юнацьку мрію!

Шановні друзі, звертаюсь до Вас з розумінням того, що всі ми як ніхто інший знає, як важлива підтримка нашого спорту саме сьогодні. Ми пам’ятаємо труднощі початку 90-х років, коли видатні спортсмени лишали спортивну кар’єру, тренери виживали на крихітну зарплатню та всіма силами зберігали веслування академічне.

Сьогодні ми, як і країна, стоїмо на рубежі розбудови нашого веслування академічного. Саме від нас особисто залежить розвиток нашого з вами улюбленого виду спорту, та втілення юнацької мрії зростаючого покоління.

Я не маю сумнівів, що якості отримані завдяки веслуванню, не одноразово знадобились у вашому житті. Хтось отримав освіту, моральні та вольові якості, друзів та родичів на все життя. Скільки дружніх сімейних союзів виникло завдяки нашому спорту. Якою корисною була та наполеглива праця до сьомого поту, особливий режим буденного життя, який виховав в кожному з нас відповідальність і наполегливість.

Хочу нагадати, яку допомогу батькам надали наші тренери. Скільки поодиноких матусь винайшли підтримку завдяки нашим веслувальним базам.

Напевно, всі розуміють, що своєю підтримкою сьогодні ми даємо чи не єдиний шанс дітям з неповноцінних сімей зробити впевнений крок в щасливе майбутнє.

Отже, не будь осторонь, мій Друже.

Підтримуй свій спорт!

Втіли юнацьку мрію!