Всі новини

20.03.2020

Оновлення від 17 березня 2020 року про вплив вірусу COVID-19 на веслування академічне.

Оновлена інформація від ФІСА про вплив пандемії COVID-19 на проведення міжнародних змагань з веслування академічного і на діяльність напередодні Олімпійських та Паралімпійських ігор в Токіо 2020 року.

17 березня 2020 року ФІСА взяла участь у телефонній конференції Міжнародного олімпійського комітету (МОК) з усіма міжнародними федераціями з літніх видів спорту (МФ). МОК і МФ узгодили цю оновлену інформацію про статус Олімпійських ігор в Токіо-2020 року, включаючи системи кваліфікації.

Ключові підсумки телефонної конференції.
На сьогоднішній день 57 відсотків спортсменів (і екіпажів) вже мають право (кваліфікувалися) на участь в Іграх. Що стосується решти 43 відсотків квот, МОК працюватиме з МФ для внесення будь-яких необхідних і практичних змін в їх системи кваліфікації на ОІ в Токіо-2020 на основі наступних принципів:

1. Всі квоти, які вже були визначені на сьогоднішній день, залишаються розподіленими серед НОК і спортсменів, які їх отримали.

2. Залишається можливість використовувати існуючі та заплановані відбіркові змагання, в разі якщо до цих змагань мають рівноправний доступ всі спортсмени та команди.

3. Всі необхідні зміни в систему кваліфікації і розподіл решти квот буде здійснюватися:

а) на основі актуальних результатів (наприклад, рейтинг МФ або історія результатів [за певний період часу]); і

б) відображати, де це можливо, діючі принципи відповідних систем кваліфікації (наприклад, використання рейтингів або результатів 
континентальних / регіональних змагань).

Будь-яке потенційне збільшення квот для спортсменів буде розглядатися в кожному окремому випадку, у винятковому порядку та за підтримки Організаційного Комітету Токіо 2020.

Джерела - сайти www.worldrowing.com та www.olympic.org