РЕЄСТР СПОРТИВНИХ РЕКОРДІВ ВИЗНАНИХ В УКРАЇНІ ВИДІВ СПОРТУ
ВЕСЛУВАННЯ АКАДЕМІЧНЕ
№ |
Число / місяць/ рік |
Клас човна |
Час |
Змагання/ місце прведення |
П.І. атлета (-ів) |
1 |
30 серпня 2014
|
Четвірка парна чоловіки (М4Х) |
5'32"260 |
Чемпіонат світу/ м.Амстердам (Голландія) |
ДОВГОДЬКО Іван Вікторович МІХАЙ Дмитро Валерійович МОРОЗОВ Артем Миколайович НАДТОКА Олександр Олександрович
|
2 |
31 січня 2015
|
Ергометр (Concept-II)
|
6'25"0 |
Чемпіонат Європи/м.Щецин (Польща), 31.01.2015) |
БУРЯК Олена Святославівна |
Рекорди FISA (кращій світовий час)
№ |
Число / місяць/ рік |
Клас човна |
Час |
Змагання/ місце прведення |
П.І. атлета (-ів) |
1 |
24 липня 2011 |
Четвірка парна (BM4х),молодь до 23 років |
5'39"620 |
Чемпіонат світу серед молоді до 23 років, м.Амстердам (Нідерлданди), 24.07.2011 |
ФУТРИК Іван Володимирович ІВАНОВ Юрій Ігорович ДОВГОДЬКО Іван Вікторович НАДТОКА Олександр Олександрович |
2 |
31 липня 2004 |
Двійка розпашна зі стрерновим (JM2+),юніори |
7'10"010 |
Чемпіонат світу серед юніорів,м.Баньолас (Іспанія) 31.07.2004 |
ПАХОМОВ Олександр Володимирович ВОЛОЩУК Іван Олегович ПРИВЕДА Андрій Васильович |
World Best Times
Boat class: LW1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
SA/B 1 |
20 Jun 2015 |
NZL |
07:24.460 |
|
Athletes:Zoe Mcbride |
Boat class: W1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2002 World Rowing Championships Seville, ESP |
FA |
21 Sep 2002 |
BUL |
07:07.710 |
Athletes:Rumyana Neykova |
Boat class: LM1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
29 Aug 2014 |
ITA |
06:43.370 |
Athletes:Marcello Miani |
Boat class: M1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2009 World Rowing Championships Poznan, POL |
FA |
29 Aug 2009 |
NZL |
06:33.350 |
Athletes:Mahe Drysdale |
Boat class: LW2- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
1997 World Rowing Championships Aiguebelette, FRA |
F |
6 Sep 1997 |
AUS |
07:18.320 |
Athletes:Eliza Blair / Justine Joyce |
Boat class: W2- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
30 Aug 2014 |
GBR |
06:50.610 |
Athletes:Helen Glover / Heather Stanning |
Boat class: LM2- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
29 Aug 2014 |
SUI |
06:22.910 |
Athletes:Simon Niepmann / Lucas Tramer |
Boat class: M2- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
London, GBR |
H1 |
28 Jul 2012 |
NZL |
06:08.500 |
Athletes:Eric Murray / Hamish Bond |
Boat class: M2+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
29 Aug 2014 |
NZL |
06:33.260 |
Athletes:Caleb Shepherd / Eric Murray / Hamish Bond |
Boat class: LW2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
Varese, ITA |
SA/B 1 |
20 Jun 2015 |
GBR |
06:48.380 |
Athletes:Charlotte Taylor / Katherine Copeland |
Boat class: W2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
SA/B 1 |
29 Aug 2014 |
AUS |
06:37.310 |
Athletes:Sally Kehoe / Olympia Aldersey |
Boat class: LM2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
30 Aug 2014 |
RSA |
06:05.360 |
Athletes:John Smith / James Thompson |
Boat class: M2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
SA/B 1 |
29 Aug 2014 |
CRO |
05:59.720 |
Athletes:Valent Sinkovic / Martin Sinkovic |
Boat class: LW4- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
1994 World Rowing Championships Indianapolis, USA |
F |
18 Sep 1994 |
USA |
06:36.400 |
Athletes:Danika Holbrook-harris / Charlotte Hollings / Linda Muri / Christine Smith -collins |
Boat class: W4- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
29 Aug 2014 |
NZL |
06:14.360 |
Athletes: / Kayla Pratt / Kerri Gowler / Kelsey Bevan |
Boat class: LM4- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
SA/B 1 |
29 Aug 2014 |
DEN |
05:43.160 |
Athletes:Jacob Barsoe / Morten Joergensen / Jacob Larsen / Kasper Winther |
Boat class: M4- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
Lucerne, SUI |
H1 |
25 May 2012 |
GBR |
05:37.860 |
Athletes:Pete Reed / Tom James / Andrew Triggs hodge / Alex Gregory |
Boat class: W4+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
1986 World Rowing Championships Nottingham, GBR |
FA |
23 Aug 1986 |
ROU |
06:43.860 |
Athletes:Doina Snep-balan / Mariora Trasca / Chira Stoean / Lucia Toader / Viorica Ioja |
Boat class: M4+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
1991 World Rowing Championships Vienna, AUT |
FA |
24 Aug 1991 |
GER |
05:58.960 |
Athletes:Joerg Dederding / Armin Weyrauch / Armin Eichholz / Bahne Rabe / Matthias Ungemach |
Boat class: LW4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
29 Aug 2014 |
NED |
06:15.950 |
Athletes:Elisabeth Woerner / Ilse Paulis / Mirte Kraaijkamp / Maaike Head |
Boat class: W4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
30 Aug 2014 |
GER |
06:06.840 |
Athletes: Annekatrin Thiele / Carina Baer / Julia Lier / Lisa Schmidla |
Boat class: LM4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
29 Aug 2014 |
GRE |
05:42.750 |
Athletes:Eleftherios Konsolas / Panagiotis Magdanis / Spyridon Giannaros / Georgios Konsolas |
Boat class: M4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing Championships Amsterdam, NED |
FA |
30 Aug 2014 |
UKR |
05:32.260 |
Athletes: Artem Morozov / Ivan Dovgodko / Olexandr Nadtoka / Dmytro Mikhay |
Boat class: W8+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
Lucerne, SUI |
FA |
14 Jul 2013 |
USA |
05:54.160 |
Athletes: Emily Regan / Amanda mandy Polk / Katelin Snyder / Kerry Simmonds / Grace Luczak / Heidi Robbins / Lauren Schmetterling / Victoria Opitz / Caroline Lind |
Boat class: LM8+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
1992 World Rowing Championships Montreal, CAN |
H1 |
13 Aug 1992 |
GER |
05:30.240 |
Athletes: Michael Buchheit / Olaf Kaska / Michael Kobor / Bernhard Stomporowski / Kai Von warburg / Klaus Altena / Christian Dahlke / Thomas Melges / Uwe Maerz |
U23 Best Times
Boat class: BLW1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
GBR |
07:30.190 |
Athletes:Katherine Copeland |
Boat class: BW1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2009 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
26 Jul 2009 |
CZE |
07:27.230 |
Athletes:Jitka Antosova |
Boat class: BLM1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
FRA |
06:46.930 |
Athletes:Jeremie Azou |
Boat class: BM1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
GER |
06:46.610 |
Athletes:Hubert Trzybinski |
Boat class: BW2- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2014 World Rowing U23 Championships |
FA |
26 Jul 2014 |
NZL |
07:02.890 |
Athletes:Grace Prendergast / Kerri Gowler |
Boat class: BLM2- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
23 Jul 2011 |
GBR |
06:26.900 |
Athletes:Kieren Emery / Peter Chambers |
Boat class: BM2- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
GBR |
06:20.430 |
Athletes: |
Boat class: BLW2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2015 World Rowing Under 23 Championships |
FA |
26 Jul 2015 |
NZL |
06:54.830 |
Athletes:Zoe Mcbride / Jackie Kiddle |
Boat class: BW2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
GER |
06:51.580 |
Athletes:Mareike Adams / Daniela Schultze |
Boat class: BLM2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
GER |
06:14.980 |
Athletes:Christian Hochbruck / Matthias Arnold |
Boat class: BM2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
LAT |
06:08.430 |
Athletes:Lauris Sire / Dairis Adamaitis |
Boat class: BW4- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
F |
23 Jul 2011 |
GER |
06:34.610 |
Athletes:Clara Karches / Kathrin Marchand / Lea-kathleen Kuehne / Isabella Reimund |
Boat class: BLM4- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
ITA |
05:54.120 |
Athletes:Catello Amarante ii / Marcello Nicoletti / Matteo Pinca / Luca De maria |
Boat class: BM4- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
23 Jul 2011 |
GER |
05:48.120 |
Athletes:Hannes Ocik / Alexander Egler / Jann-edzard Junkmann / Kay Rueckbrodt |
Boat class: BM4+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
23 Jul 2011 |
SRB |
06:03.010 |
Athletes:Mateja Josic / Igor Lucic / Luka Dordevic / Veselin Savic / Jovan Jovanovic |
Boat class: BLW4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
23 Jul 2011 |
CHN |
06:30.710 |
Athletes:Fenglan Wang / Chengcheng Wang / Yueyue Liu / Yanfei Cao |
Boat class: BW4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2012 Under 23 World Rowing Championships |
R1 |
12 Jul 2012 |
AUS |
06:22.110 |
Athletes:Olympia Aldersey / Madeleine Edmunds / Jessica Hall / Rebekah Hooper |
Boat class: BLM4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2009 Under 23 World Rowing Championships |
SA/B 1 |
25 Jul 2009 |
ITA |
05:49.690 |
Athletes:Jose Casiraghi / Pietro Ruta / Andrea Cereda / Francesco Rigon |
Boat class: BM4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
UKR |
05:39.620 |
Athletes: Ivan Futryk / Yuriy Ivanov / Ivan Dovgodko / Olexandr Nadtoka |
Boat class: BW8+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
F |
24 Jul 2011 |
CAN |
06:03.230 |
Athletes: Lauren Wilkinson / Katharine Goodfellow / Luellen Fawcett / Christine Roper / Lisa Roman / Sarah Black / Laura Cowal / Susanne Grainger / Jennifer Martins |
Boat class: BM8+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 Under 23 World Rowing Championships |
FA |
24 Jul 2011 |
USA |
05:24.310 |
Athletes: Dariush Aghai / Austin Hack / Michael Gennaro / Thomas Dethlefs / Alexander Bunkers / Anthony Altimari / Robert Otto / Robert Munn / Christopher Yeager |
Junior Best Times
Boat class: JW1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2009 World Rowing Junior Championships |
SA/B 1 |
7 Aug 2009 |
GER |
07:37.500 |
Athletes:Lisa Schmidla |
Boat class: JM1x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2004 World Rowing Junior Championships |
H3 |
28 Jul 2004 |
ROU |
06:57.500 |
Athletes:Daniel Frateanu |
Boat class: JW2- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2006 World Rowing Junior Championships |
FA |
5 Aug 2006 |
GER |
07:17.360 |
Athletes:Katrin Reinert / Kerstin Hartmann |
Boat class: JM2- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2006 World Rowing Junior Championships |
H4 |
2 Aug 2006 |
ROU |
06:34.230 |
Athletes:Ionel Strungaru / Marius Luchian |
Boat class: JM2+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2004 World Rowing Junior Championships |
F |
31 Jul 2004 |
UKR |
07:10.010 |
Athletes:Oleksandr Pakhomov / Ivan Voloshchuk / Andriy Pryveda |
Boat class: JW2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2009 World Rowing Junior Championships |
SA/B 2 |
7 Aug 2009 |
GER |
07:03.180 |
Athletes:Marie-catherine Arnold / Julia Lier |
Boat class: JM2x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2013 World Rowing Junior Championships |
Q1 |
9 Aug 2013 |
ROU |
06:21.730 |
Athletes: |
Boat class: JW4- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2012 World Rowing Championships |
H3 |
15 Aug 2012 |
CHN |
06:42.460 |
Athletes:Xiaoqin Wang / Shuang Qu / Xiaotong Cui / Yuanyuan Gu |
Boat class: JM4- |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2006 World Rowing Junior Championships |
H3 |
2 Aug 2006 |
GBR |
06:00.860 |
Athletes:Nathaniel Reilly-o'donnell / Anthony Locke / Lewis Beech / Tom Lucy |
Boat class: JM4+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2006 World Rowing Junior Championships |
H2 |
2 Aug 2006 |
ROU |
06:11.960 |
Athletes:Ionut Minea / Aurelian Stoica / Ciprian Focariu / Aurelian Petre / Ioan Mihaila |
Boat class: JW4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2013 World Rowing Junior Championships |
SA/B 2 |
9 Aug 2013 |
ROU |
06:30.520 |
Athletes:Beatrice-madalina Parfenie / Georgiana Vasile / Iuliana Popa / Maricela-dorina Otea |
Boat class: JM4x |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2012 World Rowing Championships |
Q3 |
16 Aug 2012 |
ITA |
05:52.960 |
Athletes:Luca Rambaldi / Davide Mumolo / Andrea Crippa / Tiziano Evangelisti |
Boat class: JW8+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2011 World Rowing Junior Championships |
FA |
7 Aug 2011 |
GER |
06:20.160 |
Athletes: Juliane Bosse / Nadine Seehaus / Anne Dietrich / Mara Koelker / Marie Uhlig / Deborah Walther / Sophia Wuellner / Marisa Staelberg / Elisaveta Sokolkova |
Boat class: JM8+ |
||||
Competition |
Race |
Date |
Country |
Final time |
2012 World Rowing Championships |
H1 |
16 Aug 2012 |
ITA |
05:35.930 |
Athletes: Alessandro Mansutti / Niccolo Pagani / Giovanni Abagnale / Guglielmo Carcano / Matteo Borsini / Luca Lovisolo / Pietro Zileri / Matteo Lodo / Enrico D'aniello |