Всі новини

15.11.2020

Уряд схвалив проєкт указу Президента про стипендії спортсменам у разі виїзду за кордон більше ніж на 2 місяці.

Міністерством молоді та спорту розроблено зміни до Указу Президента України «Про внесення змін до Указів Президента України від 18 серпня 2004 року № 919 та від 13 листопада 2019 року № 844».
Проєкт акта схвалено на засіданні Кабінету Міністрів України 11 листопада.
Проєктом акта передбачається виключити пункт 8 Положення про державні стипендії чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, затвердженого Указом Президента України від 18 серпня 2004 року № 919, що дасть можливість чемпіонам і призерам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор отримувати державну стипендію у разі виїзду за кордон на строк більше, ніж на 2 місяці.
Також проєктом Указу визначено умови призначення стипендії в частині здобуття високих спортивних досягнень в олімпійських номерах програми з додержанням умов проведення змагань на Олімпійських іграх. Зокрема, визначено, що олімпійські номери програми в олімпійських видах спорту мають відповідати правилам та вимогам, аналогічним проведенню останніх Олімпійських ігор або визначеним на наступні Олімпійські ігри. У тому числі передбачається відновлення повноважень Мінмолодьспорту в частині призначення стипендій Президента України для видатних та молодих і перспективних спортсменів України та їх тренерів.

Джерело - Департамент олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України