Всі новини

20.09.2022

20 вересня 2022 року. Чемпіонат світу. Рачіце (Чехія). Третій день.

У третій день чемпіонату світу п’ять українських екіпажів вийшли починати (а дехто – продовжувати) боротьбу за нагороди цих змагань. І що дуже приємно – чотири наші човни вибороли перемоги в своїх заїздах!

ВІДКРИТА КАТЕГОРІЯ.

Четвірка розпашна без стернового, чоловіки (Максим Боклаженко, Микола Мазур, Сергій Гринь, Олексій Селіванов).
Щоб потрапити до півфіналу А/В, у втішному заїзді треба було потрапити до кращої двійки. Українські хлопці перемогли у заїзді з часом – 5.56.90. Далі їх чекає півфінал А/В, який відбудеться 22 вересня о 13-15 (за Києвом).

Вісімка, чоловіки (Олександр Сидорук, Юрій Іванов, Андрій Качанов, Іван Футрик, Артем Верестюк, Олег Кравченко, Артем Деркач, Дмитро Гула, стерновий – Олександр Коновалюк (78)).
З заїзду до фіналу А виходив потрапляв тільки один екіпаж. Українська вісімка посіла 6 місце з часом – 5.52.84. Ще один шанс відібратися у головний фінал з втішного заїзду у них буде 23 вересня о 13-36 (за Києвом).

ПАРАЛІМПІЙСЬКА ЗБІРНА.

PR1 M1X (Роман Полянський).
З заїзду до півфіналу А/В потрапляли два човни. Роман впевнено здобув впевнену перемогу з часом – 9.24.11. Півфінал відбудеться 23 вересня.

PR2 Mix2X (Світлана Богуславська, Ярослав Коюда).
З заїзду до фіналу А потрапляли два екіпажі. Українська двійка здобула перемогу з часом – 6.25.21. Головний фіналу відбудеться 24 вересня о 14-05 (за Києвом).

PR1 W1X (Анна Шеремет).
З заїзду до фіналу А відбирався один екіпаж. Анна здобула впевнену перемогу з часом – 10.16.52. Головний фінал її чекає 25 вересня о 14-20 (за Києвом).

Завтра, 21 вересня, два українські екіпажі будуть намагатися потрапити до півфіналу. Жіноча двійка парна з втішного заїзду, який стартує о 13-00 (за Києвом). Чоловіча двійка парна легкої ваги з чвертфіналу, який відбудеться о 12-04 (за Києвом). Щоб вийти до півфіналу, обидва екіпажи повинні потрапити до трійки найсильніших у своїх заїздах.

Після третього дня змагань у всіх 12 українських екіпажів залишаються шанси на боротьбу за нагороди чемпіонату світу.